Makina 2 el, Satılık İkinci El Makina İlanları, Sanayi Makinaları, İş Makinaları, Satılık ve Kiralık İkinci El Makine İlanları İkinci El İş Makinaları, Sahibinden Makina, Üreticiden Sıfır Yeni Makina Al, Satılık ve Kiralık Makina İlanları

Ücretsiz Üye Ol, Sınırsız Sayıda Resimli Makina İlanı Ver

makina2el.com'u Sık Kullananlara Ekle Sık Kullanınanlara Ekle
Servisi

Ücretsiz İlan Ekle | Yeni İlanlar | Sıfır Makinalar | İkinci El Makinalar | Kiralık Makinalar | Satılık Makinalar | Firma Rehberi |
 Şehir    İlan Kategorisi    Kimden    İlan Durumu    
İlan No : 2472

5 Yıl Garantili Kızgın Yağ Kazanı

 İlan Detayları
İlan No :  2472
İlan Tarihi :  11/06/2014
İlan Tipi :  Satılık
Kategorisi :  Isıtma ve Soğutma Makinaları
Makina Adı :  Kızgın Yağ Kazanı
Markası :  UDT
Tipi :  Yatık Tip
Model Yılı :  2014
Kullanım Durumu :  Sıfır
Takas Durumu :  Hayır, Takas Olmaz
Fiyat :  20000 YTL
İl (Şehir) :  İstanbul
İlçe / Semt :  Bahçelievler
 İletişim
UDT Export
Yetkili Kişi :  Serkan
Telefon :  05345538945
Cep Tel :  
Adres :  Hattat Kamil sk. Bahçelievler mh. Bahçelievler / İstanbul
Üyenin Diğer İlanlarını Göster
Özellikler :  1.Kızgın yağ kazanı konstrüksiyon ve ebadlandırma çalışmalarında esas alınan TSE 377,4041,497 ve LOYD CE standartları ve yayınlarıdır.Bu yayınlar ve standartlardaki tavsiye ve öneriler dikkate alınmıştır.

2.Boru akış ve direnç hesapları ,hidrolik ve türbülanslı kayıplar RECNAGEL-SPRENGER Heızung Lüftung Klimatetechnik kitabından faydalanarak yapılmıştır.

3.Projelendirmede ısı kazanç ve kayıpları konveksiyon ve ışıma yolu ile geçirgenlikler yanma ve duman yolları hesapları SULZER Aktiengeselischaft Winterthur İsviçre firmasının özel Taschenbuch für Dampfanlagen ve HÜTTE Teoretische Grundanlagen kitaplarından faydalanılmıştır.

4.Kabul edilen metrekare verimleri minumum sınırlarda 21 ila 25.000 Kcal/m2.h alınmış ve genellikle 21000 Kcal/m2.h hesaplanmıstır.

5.Projeler her tıp kazan için ayrı ayrı yaplmıştır.Kaynak detayları ve m2 yanma hacmı ve mukavemet hesapları her paftada ayrı ayrı verilmiştir

6.Kazan konstrüksiyonu öyle yapılmıştır ki ,uzama ve esnemelerden dolayı malzeme gerilmeleri meydana gelmemektedir sistemdeki hava kolayca ve hiçbir zorlanmaya maruz kalmadan atılmaktadır.

7.Akış şemsından da görüleceği gibi kazan direkt olarak genleşme deposuna bağlı olup arada hiçbir kesici vana bulunmamaktadır. Dolaysıyla emniyet ventili kullanılmasına gerek yoktur.

8. Kazan brülörü yatık olarak monte edildiğinden bakım kolay olmakta ve sıcaklık dolayısı ile (dik kazanlardaki) arıza olmamaktadır. Yatık olarak kullanılan kazanlardaki hava problemide bulunmamaktadır.Dolayısı ile ilave cihaz tesisata gerek kalmamamıştır.

9.Bu özelliklerinden dolayı rahat ve emniyetli çalısan KAZANLARIMIZ için hiçbir kazan firmasının veremediği 5YIL ÇALIŞMA GARANTİSİ,TSE ONAYLI olarak verilmektedir.
 İlan Resimleri
5 Yıl Garantili Kızgın Yağ Kazanı
Bu ilan 599 adet farklı kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1118 kez görüntülenmiştir.

makina2el.com' da yayınlanan ilanlar ilanverenin sorumluluğunda olup makina2el.com ilanların eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Üye Girişi  
Üye ol!
Şifremi unuttum
  Faydalı Araçlar -Döviz Kurları
-Bankalar
-Otomobil Siteleri

  Site Çevirisi
  Üyelikler

  İstatistikler

Toplam Verilmiş İlan

4902

Toplam Aktif İlan
3050
Onay Bekleyen
4

Bölgesel Makina İlanları | Sahibinden Makinalar | Galeriden Makinalar | Üreticiden Makinalar | Makina Markaları |

Bu siteye üye olanlar Üyelik Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2010 www.makina2el.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Makina 2 El, İkinci El Makina İlan Sitesi, Sahibindel 2.el Makina, Sahibinden Makinalar, Sahibinden Satılık ve Kiralık 2. el makinalar, 2.el Makina Alım Satım Pazarı

makina2el.com, herkesin ücretsiz üye olarak ilan verebileceği 24 saat açık bir makina alım satım ilan sitesidir. Gerek hizmetin arzı gerekse üyelerin ekledikleri içerikler yönünden makina2el.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. makina2el.com sitesinde üçüncü kişiler tarafından girilen ilanlar yayınlanmaktadır. Bu sebeple sitemizde yayınlanan ilanların içeriğinin doğruluğu ve/veya ilanı girilen ürünün kiralanması/satılması hiçbir suretle garanti edilmemektedir.